Aeolis Tournament İndir Yükle

Aeolis Tournament İndir Yükle
16 Temmuz 2020 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Aeolis Tournament nedir?

Aeolis Tournament, en fazla 8 kişinin basit bir tek tuş mekaniğine sahip çeşitli oyun modlarında rekabet ettiği bir 3D parti aksiyon oyunudur. Karakterler rüzgarın gücünü kontrol etmek ve kendi çevrelerini etkilemek için bir hava topu kullanırlar. Fizik temelli bir oyun tarzına, bir turnuva moduna ve yerel veya çevrim içi çok oyunculu moda sahiptir.

Özgün Mekanikler

Oyun tarzının temelinde basit bir tek tuş mekaniği yatmaktadır. Karakterler ellerinde bulunan bir hava topuyla havayı çekerler ve serbest bırakarak bir patlama yaratırlar. Bu silah farklı yöntemlerle kullanılabilir: Bir rakibi itmek, nesneleri kapmak, tutmak ve bir mermi fırlatmak, kendinizi iterek kaygan yüzeylerde ilerlemek vb…

Bu mekanik her modda yaratıcı bir şekilde kullanılır ve oldukça benzer bir yapıya sahipmiş gibi görünmesine rağmen aslında yepyeni bir tarza sahip oyunlar tasarlamaya yardımcı olur. Basit gibi görünen oyunlara bir derinlik katar.

Oynaması Kolay, Ustalaşması Zor

Dostça bir rekabet deneyimi yaşatmak için tasarlanan Aeolis Tournament’ı herkes keyifle oynayabilir. Ama yetenek önemlidir. Oyunlar yeteneğe dayalıdır, temel mekanik anlayışı her modda ortak olsa da, gerekli yetenek ve stratejiler son derece farklı olduğu için bir çeşitliliğe ve derinliğe de sahiptir. Takım oyunu modları da karışıma bir miktar iş birliği tadı katmaktadır!

Zorluk seviyesi yelpazesi o kadar geniştir ki, basit bir oyun eğlencesi arayışında olan küçük çocuklu bir aile de, dostça (veya iddiasına) bir rekabet peşinde olan deneyimli oyuncular da aynı oranda keyif alabilirler.

Turnuva Modu

Oyunun merkezinde, oyuncuların arka arkaya yapılan maçlarda rekabet ederek turnuva puanları toplamaya çalıştıkları turnuva modu yer almaktadır. Belirli bir sayıda oyunun ardından en çok puana sahip olan kişi Turnuvayı kazanır. Ve bununla övünme hakkına da sahip olur.

İş birliği yapmanızın beklendiği takım oyunlarında bile muhtemelen En Değerli Oyuncu olmayı isteyeceğiniz için daha fazla puan ve dolayısıyla daha fazla yarışma kazanabilirsiniz!

Ek Özellikler

 • İlerleme ve özelleştirme: Oyun içi başarılarını tamamladığınızda bazı içerikleri açmanızı sağlayacak bir oyun parasıyla ödüllendirileceksiniz. Karakter kostümleri, oyun özelleştirme ayarları, ilave bir oyun modu, karakter aksesuarları ve daha fazlası!
 • Yapılandırılabilir bir deneyim, hem yerel hem de çevrim içi: Bilgisayara karşı tek başınıza, kanepede arkadaşlarınızla, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı veya bir arkadaş grubuyla yabancılara karşı çevrim içi!
 • Her oyun modunda farklı kaotik olaylar: Şimşeklerin çaktığı bir fırtına, toprak kayması, lav kanalları, düşen göktaşları, havadan yağan kasalar ve kar fırtınaları oyun tarzına tat katacak ve her oyunun farklı olmasını sağlayacak.
 • Patlatılabilir ve etkileşimli çevre: Fizik temelli oyun tarzı, yeterince güç kullandığınızda dekoratif ögeleri kırarak onları paramparça edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Daha sonra bu parçaları yerden alıp bir mermi gibi fırlatabilirsiniz.
 • Güçlendirmeler: Her çevrede güçlendirmeler çıkar ve bunları Hızlandırma, Kuvvetlendirme veya Menzil Artırma gibi geçici etkiler elde etmek amacıyla kullanarak oyunu kazanmanızı sağlayacak önemli avantajlar sağlayabilirsiniz!
 • İstatistikler: Oyun istatistikleri her maçın ardından gösterilir. Her oyun modu için 3 istatistik kaydı tutulur.
 • Bilgisayarda tam oyun kolu desteği: Unity için Rewired eklentisini kullanabilme imkanı ve biraz da bizim çabalarımızla, etrafta bulabileceğiniz neredeyse tüm oyun kollarıyla bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 3.0 GHz Dual Core CPU or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GPU with at least 1GB of VRAM or better
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
  • İlave Notlar: Gamepads Recommended
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git