Achtung! Cthulhu Tactics İndir Yükle

Achtung! Cthulhu Tactics İndir Yükle
3 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Achtung! Cthulhu Tactics’de Nazi terörünün korkunç egemenliğine meydan oku ve ölümsüz bir kötüyle savaş; Ödüllü Achtung! Cthulhu evreninde geçen sıra tabanlı bir taktiksel strateji oyunu.

Avrupa’daki bu kızgın Gizli Savaşta Toprağın altında ve Forest of Fear boyunca anlatılamaz bir karanlık yayılıyor. Gölgelerde bilinmeyenler gizleniyor ve ne pahasına olursa olsun zaferi elde etmelisin, çünkü Nazi grupları bu topraklarda terör estirse de yüzleştiğin en karanlık düşmanlar onlar değil…

Düşman hatlarının arkasında, karanlık bilim ve okültün birleşiminden oluşan bir kâbusu çökertmekle görevlisin, insanlığın kaderi senin elinde. Cult of the Black Sun’ı altüst etmek için cesur taktikler ve kurnaz stratejiler kullanarak müttefik güçlerden oluşan elit bölüğünü zafere taşı ve kullanmayı planladıkları Mythos sırlarını yok et.

Ana Özellikler

  • Taktiksel Savaş: yenilikçi sıra tabanlı zemin savaşlarında müttefik kahramanlardan oluşan bir bölüğü yönet.
  • Momentum Sistemi: Öldürmeler toplayarak ve kritik vuruşlar yaparak savaşta iyi performans göstererek Momentum kazan ve savaşı kendi lehine çevir.
  • Işık vs Karanlık: Baskıcı karanlıkta saklanıp bekleyen Cthulhu dölünü açığa çıkarmak ve bastırmak için ışığın gücünü kullan.
  • AP Sistemi: her karar önemlidir ve Aksiyon Puanı Sistemi ağır savaş ya da çevik hareketlere istediğin kadar önem verme esnekliğini verir.
  • Psikolojik Sistem: savaşın çok sayıda korkunçluğuna tanık ol ve bölüğünün ruh sağlığın savaşın ortasında bozulmasını izle.
  • Takımını İnşa Et: karakterler farklı yollarla açılabilecek ve seviyesi yükseltilebilecek özel yeteneklere sahiptir ve silahlar çeşitli faydalar verecek şekilde modifiye edilebilir. Bu da Nazi pisliklerini ortadan daha iyi kaldırmak için bölüğünü özelleştirmene izin verir.
  • Garip Dünya Savaşı: Achtung! Cthulhu’nun Lovecraft-2. Dünya Savaşı karışımı evrenini Mythos’tan ilham almış düşmanlar ve John Houlihan tarafından elle yapılmış, direk olarak kâğıt kalemli rol yapma oyun anlatım stilinde hikaye tabanlı senaryo ile daha önce hiç olmadığı şekilde keşfet.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git