88 Heroes İndir Yükle

88 Heroes İndir Yükle
14 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

8 Ağustos 1988, saat 08.09 ve şeytani Dr. H8 dünyayı toptan bir şekilde yok olmanın kıyısına getirdi! Talepleri basit: 88 dakika içinde 88 oktilyon; aksi takdirde Dr. H8’in 88 termonükleer başlığı Dünya’yı ortadan kaldıracak! Fakat bu zor zamanda bizi kim kurtaracak? En cesur olan mı? En yürekli olan mı? Hayır… 88 Kahraman!

Gelmiş geçmiş en tuhaf, en budala ve en anlamsız süper kahramanların yardımıyla Dr. H8’in sığınağına gizlice girmeye hazır ol! Sen ve Dr. H8 arasında 88 seviye var ve her bir seviyenin tamamlanması için 88 saniye var ve 88 dakikalık Kıyamet Günü saati çoktan ilerlemeye başlamış bile; platform atlamalı, düşman parçalamalı, tehlikelerden kaçınmalı Dünya’yı komple yok olmaktan kurtarma görevinde, her biri kendine özel becerilere sahip olan 88 eşsiz karaktere liderlik et!

88 Kahraman günü kurtarabilir mi? Öyle umalım! En iyilerini çağırdılar ancak onlar meşguldü…

  • 88 farklı kahraman! Eşsiz güçlerini keşfet ve tüm aşamaları fethetmek için bunları kullan; fakat öldükleri zaman sonsuza kadar gideceklerini (yani bir bakıma) unutma!
  • 88 farklı seviye! Ölümcül engeller ve şeytani kahraman parçalayıcı düşmanlardan kaçarken, Dr. H8’in dört dünyaya yayılmış sığınağını keşfet.
  • Her seviye için 88 saniye! Zaman çoktan ilerlemeye başladı bile, 88 dakikalık Kıyamet Günü zamanlayıcısının süresi dolmadan, Dr. H8’in yörüngeli uzak istasyonundaki çatı katına ulaşabilecek misin?!
  • Sonsuz yeniden oynanabilirlik! İşleri ilginç tutmak adına her oynadığında kahramanların sırası değişir ve günü en sevdiğin sekiz kahraman veya sadece biriyle kurtarmayı deneyebilirsin. İyi şanslar!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git