3D Visual Novel Maker İndir Yükle

3D Visual Novel Maker İndir Yükle
3 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

3D görsel roman, çizgi roman, manga veya hikaye oluşturmak için devrim niteliğinde yeni bir oyun edinin

Ünlü bir roman yapımcısı oldu.

3D görsel roman yapımcısı kısa öyküler, görsel roman, çizgi roman ve manga yapmanıza olanak sağlayan devrim niteliğinde bir oyundur. Özel olarak amatörler, sanatçılar ve yazarlar için hikayelerinizi hayata geçirmek için yaratılmıştır.

Özellikler

3D görsel roman yapımcısı, romanınızı hazırlamaya başlamanıza yardımcı olacak güzel hazırlanmış kaynaklar içerir. Her şey basit bir kaydırıcı, göster ve tıkla ve sürükle ve bırak arayüzü ile yönetilir. Tüm yaratıcı beyinler için kullanımı çok kolaydır.

Kullanımı kolay araçlar

3D görsel roman yapımcısı esnek ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyunda bulunan 3B karakterlerden birini ve önceden ayarlanmış pozlardan birini seçerek kolayca kendi benzersiz hikayelerinizi ve durumlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Oyun, birçok sahne, kıyafet, ayakkabı, aksesuar ile birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce eşsiz vücut pozu sunuyor. Amaç, herkesin kısa hikayeler, görsel romanlar, çizgi romanlar ve mangalar yaratmasını sağlamaktır. çizmek veya kodlamak için. Bilgisayarınızdan başka hiçbir cihaza ve temel sanat bilgisine ihtiyacınız yoktur.

3B karakterinizi özelleştirme

Daha sonra yüz karakter zaten oyuna eklenir. Saç modeli, kıyafet, göz rengi, makyaj, tırnak rengi, süsen ve aksesuar gibi öğeleri seçerek kendi orijinal karakterinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Kendi benzersiz karakterlerini kişiselleştir ve hikayene ekle!

3B karakterlerinizi pozlama

Menüden herhangi bir karakter seçin! Şablonlardan bir poz seçin. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce poz var! Onlar kategorize, bu yüzden herhangi bir durum için doğru poz seçmek kolaydır!

3D karakterlerin pozisyonunu değiştirme

Karakter modeli 3B veridir, böylece bir ok veya daire kullanarak onu döndürebilir, boyutunu değiştirebilir ve sahnede hareket edebilirsiniz.

Arka fon

İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz önceden kurulmuş düzinelerce sahne var.

Romanınızı paylaşın

Yaratıcılığınızı dünya ile paylaşmak ister misiniz? Yaratıcılığınızı çeşitli web sitelerine ve platformlara gönderebilirsiniz! Sadece hikayeni yarat ve satarak para kazanmaya başla.

Ve çok daha fazlası.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git