1943 Deadly Desert İndir Yükle

1943 Deadly Desert İndir Yükle
7 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Çöl topraklarındaki heyecanlı İkinci Dünya savaşları sizi beklemekte. Zekanız ve liderlik yetenekleriniz zafer veya yenilgiyi tayin edecek. Tarihteki en zorlu savaşta hayatta kalabilecek misiniz?

"1943 – Kamp içinde sıcak, tozlu bir rüzgar esiyor. Gözcüler ağır Wehrmacht güçlerinin varlığını bildiriyor. Desert Fox batı vahaya doğru ilerliyor. Savaşa hazır tüm İngiliz birlikler işgali püskürtmek için yüksek alarm seviyesindeler. Aynı zamanda, mihver devletleri hayati bir yeniden ikmal merkezine saldırmak için hazırlanıyorlar. Bir sonraki savaşları için ağır tanklar, toplar ve ikmal taşıtları ile yola koyuldular. Hangi tarafı seçeceksin?"

TOPYEKUN SAVAŞ

Müttefik kuvvetler ile Eksen güçleri arasında geçen, kaderleri belirleyecek 2. Dünya Savaşı! Yolunu seç ve ordunu zafere taşı!

SIRA TABANLI TAKTİK SAVAŞ

Nihai zafer için doğru savaş stratejisi anahtar konumdadır! Savaş alanındaki subaylarınıza emirler gönderin. Komutanız altındaki birliklere ilham verecek ve onları güçlendireceklerdir!

TEHLİKELİ GÖREVLER

Tüm zamanların en büyük generali ol ve taktiksel becerilerini birçok farklı savaşta kanıtla! Yeni görevler, haritalar ve senaryolar aç!

DEVASA SİLAH DEPOSU

Taktiksel olasılıklarınız neredeyse sınırsız. Tanklar, uçaklar, piyadeler, paraşütçüler, toplar ve diğer birçok güçlü özel birlikler ve silahlar ile savaşın!

ÇEŞİTLİ SAVAŞ ALANLARI

Karadan ve havadan düşman hattını kırıp geçin! Askerlerinize savaş alanına doğru ilerlerken liderlik edin ve Afrika’nın tarihi savaş alanlarında düşmanlarınızı ezin!

STRATEJİ EN İYİ HALİNDE

Taktiksel dahiniz için daha fazla yeni birlikler! Yıkıcı hava saldırıları emri verin ve cebri yürüyüş emrini kumanda edin. Riskler ve sonuçlar yüksek, ama şanlı zaferin ödülü ufukta!

Özellikler:

  • II. Dünya Savaşı sıra-tabanlı strateji aksiyonu
  • Heyecanlı harekatlar ve zorlu görevler
  • Her strateji oyunu hayranının mutlaka elde etmesi gereken bir oyun
  • Birçok farklı askeri birlik
  • Ayrıntılı grafikler ve muhteşem müzikler

‘1943 Deadly Desert’ oynadığınız için teşekkür ederiz!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git